باران: ماه آینده در خصوص کولاکوویچ تصمیم می گیریم

به گزارش وبلاگ حامی، رئیس باشگاه زاویرچه لهستان گفت: ماه آینده و پس از مذاکرات جدی تر در خصوص توافق و امکان همکاری با ایگور کولاکوویچ، تصمیم خواهیم گرفت.

باران: ماه آینده در خصوص کولاکوویچ تصمیم می گیریم

به گزارش وبلاگ حامی، قرارداد ایگور کولاکوویچ، سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران پس از لغو کلیه مسابقات والیبال در سال 2020 به دلیل شیوع گستره ویروس کرونا توسط فدراسیون والیبال و به صورت توافقی فسخ شد. این مربی اهل مونته نگرو پس از کسب جواز حضور در المپیک توکیو و با پرداخت دستمزدش تا روز فسخ قرارداد به اروپا برگشت تا به دنبال چالش جدیدی باشد.

او بلافاصله پیشنهاداتی از چند تیم باشگاهی اروپایی دریافت کرد تا همانطور که خودش هم می خواست در فصل آینده در یک تیم باشگاهی فعالیت کند. تیم آلورون زاویرچه در پلاس لیگای لهستان، جدیدترین و جدی ترین گزینه سرمربی پیشین تیم ملی ایران است.

کریسپین باران، رئیس باشگاه زاویرچه در خصوص مذاکره با کولاکوویچ به یک خبرگزاری لهستانی گفت: من تایید می کنم که با کولاکوویچ وارد مذاکره شده ایم و قصد داریم ماه آینده، صحبت های جدی و رو در رو با این مربی انجام دهیم. ماه آینده و پس از مذاکرات جدی تر در خصوص توافق و امکان همکاری، تصمیم خواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باران: ماه آینده در خصوص کولاکوویچ تصمیم می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باران: ماه آینده در خصوص کولاکوویچ تصمیم می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید