بیانیه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سالروز واقعه طبس

به گزارش وبلاگ حامی، پنجم اردیبهشت ماه سال 1359 در تاریخ کشور، مصداق آیه شریفه وَ مَکرُوا مکْراً و مَکَرْنا مکراوهُمْ لا یَشْعرونَ است. روزی که شیطان عظیم، بار دیگر در دستیابی به توطئه های شوم خود ناکام ماند و با اراده خداوند متعال شکست خفت بار دیگری را متحمل شد.

بیانیه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سالروز واقعه طبس

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری وبلاگ حامی، در بیانیه موزه انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت سالروز واقعه طبس آمده است:

بالاترین مقامات سیاسی و نظامی کاخ سفید با نظارت مستقیم جیمی کارتر رئیس جمهور وقت آمریکا با اطمینان به نیروهای به اصطلاح! ویژه ارتش این کشور (دلتا فورس) عملیاتی را با هدف آزادسازی جاسوسان خود که در بند دانشجویان پیرو خط امام (ره) بودند طراحی و اجرا کردند؛ اما غافل از اینکه این بار ماجرای حمله لشکر ابرهه به کعبه در عمق صحرای طبس در ایران تکرار می گردد و ارتش پوشالی آمریکا توسط ذرات شن زمینگیر خواهد شد. این حادثه ثابت نمود که انقلاب اسلامی ایران به یمن وجود امام خمینی (ره) مورد عنایت و لطف الهی بوده و صد البته که هیچ نیرویی بالاتر از یدالله نیست.

امروز که درست 40 سال از آن واقعه می گذرد، فرصت مناسبی است تا رهبران کاخ سفید از خواب غفلت برخواسته و از 4 دهه توطئه ها و بداندیشی هایی که در حق ملت ایران روا داشته اند درس عبرت گیرند. مقایسه چهل سال رشد، افتخار و بالندگی جمهوری اسلامی ایران با شکست های متعدد ارتش آمریکا که در طول این سال ها کیلومترها دورتر از مرزهای خود در نقاط مختلف دنیا متحمل شده اند، به روشنی بن بست استراتژیک آمریکا را در قبال ایران اسلامی و ملت های مسلمان منطقه نمایان می سازد.

جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب ثابت نموده که حفظ عزت سیاسی و تمامیت ارضی کشور، همیشه از اولویت های نظام بوده و خواهد بود. سرنگونی پهپادهای جاسوسی آمریکا در آسمان کشور و دستگیری نیروهای متجاوز آمریکایی در مرزهای آبی کشور در خلیج فارس گواه این مدعا در سالهای اخیرند. ملت عظیم ایران نشان داده که همیشه در تنگناها و شرایط سخت، دست به کارهای عظیم زده است و پیشرفتهای کشور در حوزه های مختلف علیرغم تحریمهای خصمانه آمریکا نشان پیروزی اراده ملت بر توطئه های شیطان عظیم است. امروز آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند نه صرفا یک شعار بلکه حقیقتی اثبات شده برای تمامی ملت های آزاده دنیا است.

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن گرامیداشت سالروز این واقعه، یاد و خاطره شهید منتظر قائم را گرامی می دارد و یکی از رسالتهای خود را نمایش صادقانه و بدون تحریف توطئه ها و شکست های آمریکا در تاریخ انقلاب اسلامی می داند.

انتهای پیغام /4143/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "بیانیه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سالروز واقعه طبس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سالروز واقعه طبس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید