ترامپ تصمیم جدید گرفت

به گزارش وبلاگ حامی، ایسنا نوشت: آمریکا اعلام نموده اگر تمامی کلاس های موسسات آموزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار گردد، دانشجویان بین المللی دیگر اجازه ماندن در کشور را ندارند.

ترامپ تصمیم جدید گرفت

به گزارش خبرگزاری فرانسه، اداره امور گمرک ها و مهاجرت آمریکا در بیانیه ای اظهار داشت: دانشجویان با ویزای تحصیلی که کلاس های درس آنها تماما به دلیل شیوع و گسترش ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می گردد، اجازه ماندن در ایالات متحده را ندارند. این دانشجویان باید کشور را ترک نمایند. اگر آنها کشور را ترک ننمایند، با پیامدهای مهاجرتی روبرو می شوند.

این اداره همچنین اظهار داشت، وزارت خارجه آمریکا برای آن دسته از دانشجویانی که در موسسات آموزشی یا برنامه هایی که تماما به صورت آنلاین برای ترم تحصیلی پاییز برگزار می شوند، ثبت نام نمایند، ویزا صادر نمی کند و اداره حفاظت از گمرک ها و مرز آمریکا نیز به این محصلان اجازه ورود به کشور را نمی دهد.

این تصمیم از سوی منتقدان به شدت مورد واکنش نهاده شد و برنی سندرز، سناتور آمریکایی در توئیتی نوشت: ظلم کاخ سفید هیچ پایانی ندارد. دانشجویان خارجی تهدید شده اند که یا باید کلاس های آنلاین را انتخاب نمایند یا از کشور اخراج می شوند!

312 310

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ تصمیم جدید گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ تصمیم جدید گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید