تمام احراز هویت های دریافت کد بورسی از فردا غیرحضوری انجام می گردد

به گزارش وبلاگ حامی، فرهاد دژپسند در حاشیه شورای عالی بورس گفت: طبق مصوبه های امروز شورای عالی بورس از فردا، تمام مراجعات حضوری برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان دولت به دلیل رعایت عدم فاصله گذاری اجتماعی لغو می گردد.

تمام احراز هویت های دریافت کد بورسی از فردا غیرحضوری انجام می گردد

وی ادامه داد: به دلیل ازدحام و شلوغی زیاد در دفاتر پیشخوان دولت؛ امروز مصوب شد تا احراز هویت تمامی افرادی که می خواهند کد بورسی دریافت نمایند، به صورت غیرحضوری و الکترونیکی انجام گردد.

دژپسند گفت: مصوبه دومی که امروز در شورای عالی بورس به تصویب رسید، این بود که هرگونه نقل و انتقال وکالتی سهام عدالت ممنوع است و این مصوبه به سازمان اسناد کشور هم ابلاغ شده تا آنها هم، به تمام شهرستان ها و استان ها ابلاغ نمایند.

وزیر اقتصاد و دارایی در مورد اختلال نرم افزاری بورس هم گفت: امروز به سرعت این مشکل حل شد و جای نگرانی نیست.

وی در مورد تکانه های شدید بازار بورس هم گفت: بازار بورس در مقابل بازارهای دیگر یک بازار ریسکی است و ما بارها توصیه کردیم تا کسانی که تازه وارد هستند، حتما با مشاوره به سراغ معامله بروند.

وزیر اقتصاد و دارایی اضافه نمود: اگر کسی تخصص لازم را در این رابطه ندارد می تواند از کارگزاری ها یاری بگیرد؛ چرا که در خرید و فروش و معاملات آن کار بسیار حساسی است و مثل معاملات دیگری نیست که فورا به نتیجه خاص برسد.

وی در خاتمه گفت: نتیجه گیری در بازار سرمایه نیازمند یک دوره زمانی است و این بازار افت و خیز زیاد دارد.

منبع: مهر

منبع: تجارت نیوز

به "تمام احراز هویت های دریافت کد بورسی از فردا غیرحضوری انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام احراز هویت های دریافت کد بورسی از فردا غیرحضوری انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید