جزئیات جدید از ماجرا تجمع با پرچم طالبان، دستگیری طرفین دوئل مسلحانه سعادت آباد

به گزارش وبلاگ حامی، فرمانده انتظامی تهران عظیم با تشریح جزئیاتی بیشتر از ماجرای تجمع افرادی با پرچم طالبان در پارک ملت تهران از دستگیری 19 نفر در این خصوص اطلاع داد.

جزئیات جدید از ماجرا تجمع با پرچم طالبان، دستگیری طرفین دوئل مسلحانه سعادت آباد

به گزارش وبلاگ حامی به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح کاشف پلیس آگاهی که ظهر امروز برگزار گردید، با حضور در جمع وبلاگ حامی درباره جزئیات بیشتر از ماجرای تجمع افراد منتسب به گروهگ تروریستی طالبان در پارک ملت تهران گفت: همه ساله در روز عید قربان عزیزان افغانستانی که بعضاً به صورت غیرقانونی نیز وارد کشور شده اند با حضور در میدان آزادی و بعضی دیگر از فضاها این روز را به یکدیگر تبریک می گفتند.

وی ادامه داد: سال جاری در روز عید قربان به دلیل پوشش انتظامی میدان آزادی بعضی از این افراد در پارک ملت تجمع کردند که در میان این تجمع نیز متاسفانه چند نفری اقدام به نمایش پرچم طالبان کردند.

رحیمی با بیان اینکه پلیس بلافاصله وارد عمل شد، گفت: با تحقیقات اجرا شده 19 نفر از این افراد بازداشت شدند. که از این میان پنج نفر از آنها از عوامل اصلی، تهیه کنندگان پرچم، تهیه تصاویر و انتقال تصاویر به شبکه های معاند بودند.

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه این پنج نفر پس از تشکیل پرونده به زندان منتقل شدند، گفت: مابقی این افراد که عمدتا اتباع غیرمجاز و غیرقانونی هستند در حال طرد از کشورند.

رحیمی درباره خبر منتشر شده پیرامون دوئل مسلحانه دو پسر بر سر دختری در سعادت آباد نیز گفت: ماجرا این طور بوده که دو گروه از افراد سابقه دار درباره فروش مواد مخدر و مسائل غیراخلاقی اخلاقی با یکدیگر اختلاف داشتند. آنها یک هفته قبل از درگیری در سعادت آباد ، در یکی از محلات شرق تهران با هم درگیر شده بودند و پس از آن هم در منطقه سعادت آباد با یکدیگر درگیر شدند. در حال حاضر تمام آنها را بازداشت کردیم.

وی درباره رعایت پروتکل های بهداشتی برای متهمان دستگیر شده از سوی پلیس نیز گفت: تمام اماکن انتظامی اعم از بازداشتگاه ها روزی دو بار ضدعفونی شده و ضوابط بهداشتی در آنها رعایت می گردد. خوشبختانه تا به امروز نیز مواردی از کرونا در بازداشتگاه و تحت نظرگاه های پلیس مشاهده نشده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "جزئیات جدید از ماجرا تجمع با پرچم طالبان، دستگیری طرفین دوئل مسلحانه سعادت آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات جدید از ماجرا تجمع با پرچم طالبان، دستگیری طرفین دوئل مسلحانه سعادت آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید