حمایت مدیرعامل باشگاه خنت از بیات

به گزارش وبلاگ حامی، مدیرعامل باشگاه خنت به حمایت از مهدی بیات، رئیس فدراسیون فوتبال بلژیک در دعوی حقوقی باشگاه های این کشور علیه وی پرداخت.

حمایت مدیرعامل باشگاه خنت از بیات

به گزارش وبلاگ حامی و به نقل از Voetbalprimeur بلژیک، چند باشگاه ژوپیلر لیگ از مهدی بیات به خاطر نیمه کاره اعلام کردن این رقابت ها شکایت کردند. باشگاه آنتورپ نیز شکایتی از رئیس ایرانی فدراسیون فوتبال بلژیک و باشگاه شارلوا به اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) با عنوان تعارض منافع ارجاع داد.

در حالی که مهدی بیات مورد حمله منتقدانش قرار گرفته، میشل لواگی، مدیرعامل باشگاه مطرح خنت از او حمایت کرد. باشگاهی که میلاد محمدی را در اختیار دارد. میشل لواگی که ریاست فدراسیون شنای بلژیک را نیز در اختیار دارد، گفت: کار همزمان مهدی بیات در فدراسیون فوتبال بلژیک و باشگاه شارلوا شرایط را برای او سخت می نماید.با این وجود او در کارش پیروز شده است. بیات در نهایت از برگزاری بازی فینال جام حذفی در ماه آگوست دفاع کرد. هیچ کار ناعادلانه ای مرتکب نشد و اجازه داد تا فرایند تصمیم گیری ها هموار بماند.

وی اضافه نمود: باشگاه آنتورپ برای ارسال شکایتش به یوفا روی چه چیزهایی می خواهد استناد کند؟ شرایط کنونی نگران کننده نیست. لیگ بلژیک سازمانی دارد که جالب است رئیس یکی از باشگاه ها آن را مدیریت می نماید. البته می پذیریم که سخت است رئیس باشگاهی ریاست فدراسیون فوتبال را هم بر عهده داشته باشد. نباید چنین مسئولیتی را می پذیرفت. معتقدم مهدی بیات در جلسه اخیر سازمان ژوپیلر لیگ بلژیک کار بدی نکرد و همه چیزها طبق فرایند طبیعی پیش رفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمایت مدیرعامل باشگاه خنت از بیات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت مدیرعامل باشگاه خنت از بیات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید