خبرنگاران تمرینات سرخپوشان پس از لغو ملاقات محبت آمیز برابر نیروی زمینی پیگیری شد

به گزارش وبلاگ حامی، تهران- خبرنگاران- جلسه تمرینی امروز (پنجشنبه) سرخ پوشان پایتخت پس از تسهیل مقررات قرنطینه مرتبط با ویروس کرونا، بدون برگزاری ملاقات محبت آمیز برنامه ریزی شده برابر نیروی زمینی، انجام شد.

خبرنگاران تمرینات سرخپوشان پس از لغو ملاقات محبت آمیز برابر نیروی زمینی پیگیری شد

سرخپوشان پایتخت که از شنبه این هفته تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در ادامه رقابت های لیگ شروع نموده اند از ساعت 17:30 دقیقه تمرین خود را در استادیوم شهید کاظمی شروع کردند.

پرسپولیس قرار بود امروز در دیداری محبت آمیز به مصاف تیم نیروی زمینی برود ولی به منظور رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی برای تیم ها، این بازی لغو شد.

با توجه به این موضوع و با تصمیم کادر فنی، سرخپوشان پس از گرم کردن به دو تیم زرد و خاکستری تقسیم شده و به بازی درون تیمی پرداختند.

در نیمه نخست آریا برزگر روی ارسال دقیق مهدی شیری با ضربه سر دروازه رادوشوویچ را باز کرد و دقایقی بعد محمد نادری با شوتی محکم پاسخ این گل را داد. بلافاصله بعد از این گل، علی علیپور با پاس مهدی عبدی گل دوم تیم خاکستری را به ثمر رساند و نیمه اول با نتیجه 2-1 تمام شد.

در نیمه دوم احمد نوراللهی باز هم بازی را به تساوی کشاند اما در دقایق پایانی کنعانی زادگان دروازه تیم زرد را باز کرد تا در نهایت تیم خاکستری 3-2 پیروز این بازی گردد.

همچنین در تمرین امروز سرخپوشان بازرس فدراسیون پزشکی ورزشی حاضر بود و تمام جزئیات مربوط به رعایت موارد بهداشتی از سوی بازیکنان، کادر فنی، عوامل اجرایی تیم و همینطور ضدعفونی شدن قسمت های مختلف استادیوم و ادوات تمرینی را آنالیز کرد.

سرخپوشان فردا استراحت می نمایند و شنبه تمرینات خود را ادامه می دهند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تمرینات سرخپوشان پس از لغو ملاقات محبت آمیز برابر نیروی زمینی پیگیری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تمرینات سرخپوشان پس از لغو ملاقات محبت آمیز برابر نیروی زمینی پیگیری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید