خبرنگاران پارس جنوبی جم برابر فولاد خوزستان سه بازیکن اصلی خود را ندارد

به گزارش وبلاگ حامی، بوشهر-خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: این تیم در دیدار حساس خود با فولاد خوزستان سه بازیکن سرنوشت ساز خود را در اختیار ندارد با این وجود تمام تلاش خود را برای پیروزی و بقا پارس جنوبی جم در لیگ برتر به کار می گیریم.

خبرنگاران پارس جنوبی جم برابر فولاد خوزستان سه بازیکن اصلی خود را ندارد

سید سیروس پورموسوی جمعه شب در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان در جمع وبلاگ حامی افزود: برای این بازی محمد نوری و محمود شفیعی به خاطر چهار اخطاره بودن و بابک حاتمی به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما ناامید هم نیستم چرا که سایر بازیکنان انگیزه بسیار بالایی دارند.

وی بیان نمود: در مجموع دو بازی تلاش می کنیم سهمیه پارس جنوبی در لیگ برتر را حفظ کنیم چون واقعا اعتقاد داریم بازیکنان این تیم توانایی ماندن در لیگ برتر را دارند.

پورموسوی در ارتباط با پرداخت بخشی از مبلغ قراردادهای بازیکنان پارس جنوبی نیزگفت: طی چند روز اخیر 10 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شده است.

وی گفت: گرچه این میزان از قرارداد باید اول هفته پرداخت می شد اما خدا را شکر این اتفاق خوب قبل از بازی حساس با فولاد خوزستان رخ داد.

پورموسی ادامه داد: بازیکنان پارس جنوبی جم بالای 15 ماه در بدترین شرایط تمرین و بازی کردند و با توجه به مسائل مالی که چند ماه گذشته داشتند به مسئولان قول دادم که این 2 بازی بچه ها با تمام وجودشان بازی می کنند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم پیرامون شناخت خود از فولاد خوزستان گفت: شناخت خوبی نسبت به تیم فولاد دارم و شاید حدود 50 درصد از تیم فعلی فولاد بازیکنانی بودند که در سال های گذشته خودم جذب کرده بودم.

وی افزود: فردا بازی مهمی برای ما و فولاد است چون فولاد هم به دنبال کسب سهمیه است و امیدوارم بازی خوبی از سوی هر دو تیم انجام شود.

پورموسوی اظهارداشت: با وجود تمام احترامی که برای فولاد، کادر فنی و بازیکنان خوب آنها قائلم اما با توجه به شرایطی که داریم امیدوارم پیروز میدان ما باشیم.

وی شرح داد: انتظار داریم تیم هایی که بازی می کنند و این دیدارها برای آنها اهمیتی ندارد بازی واقعی خود را ارائه دهند تا در بقا و سقوط تیم ها حقی از تیم ها ضایع نشود.

پورموسی گفت: امیدوار هستم مثل همیشه فوتبال ایران ثابت کند که پاک است و همه بدون هیچ دغدغه ای در زمین بازی نتیجه مدنظر خود را کسب کنند.

پارس جنوبی جم اکنون با 26 امتیاز در رتبه پانزدهم جدول لیگ برتر فوتبا کشور قرار گرفته است.

این تیم شنبه شب در دیداری حساس و سرنوشت ساز برای بقا برابر فولاد خوزستان صف آرایی می کند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پارس جنوبی جم برابر فولاد خوزستان سه بازیکن اصلی خود را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پارس جنوبی جم برابر فولاد خوزستان سه بازیکن اصلی خود را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید