خبرنگاران پخش ازخودگذشتگی های کادر درمانی از تلویزیون

به گزارش وبلاگ حامی، تهران- خبرنگاران- مستند سنگربانان وطن به کارگردانی محمد رفیعی که ازخودگذشتگی های کادر درمان را به تصویر کشیده است، فردا (پنجشنبه 19 تیر) از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

خبرنگاران پخش ازخودگذشتگی های کادر درمانی از تلویزیون

مستندسنگربانان وطن کاری از گروه مستند روایت فتح، روایتی است از نیروهایی که حتی شاید تا به حال گذرشان به تهران هم نیافتاده ولی به علت شرایط قرمز و آمار بالای مبتلایان یاری های خود را ارسال و موجبات همدلی با کادر درمان را فراهم کردند.

محمد رفیعی کارگردان مستند سنگربانان وطن گفت: هر مستندساز دغدغه حضور در شرایط بحرانی و ثبت حماسه ها، ازخودگذشتگی ها و بازخوردهای مربوط به شرایط و موقعیت های حساس زمان خود را دارد با وجود این همه گیری و درگیری تمام مردم با ویروس کرونا، نمی توان بی تفاوت از کوشش بی وقفه و ازخودگذشتگی کادر درمان گذشت.

وی اضافه نمود: حضور نیروهای جهادی در غالب نیروهای خدماتی برای بیمارانی که به علت وخامت حالشان اجازه داشتن همراه را ندارند نقطه قوتی بود. برای ما فرصتی تا از این گذشت و همدلی در کنار کادر درمانی که با وجود آگاهی به سختی ها، مشقت ها و تمام آسیب های پیش رو با جان و دل به خدمت رسانی به مردم و جنگ در برابر این ویروس تمام قد ایستادن تصاویری در غالب مستند با روایت از خودگذشتگی ها ثبت کنیم تا برای آیندگان و بازماندگان از این نبرد به یادگار بماند.

کارگردان مستند سنگربانان وطن در ارتباط با شرایط ساخت این مستند گفت: حضور در شرایطی که هر لحظه اش امکان ابتلا به ویروس کرونا را دارد استرس زاست و این استرس گاهاً در مراحل فراوری، فرایند کار را سخت میکند و ما با توجه به تجربه های قبلی که در این زمینه داشتیم به ناچار باید گروه فراوری را به حداقل نفرات می رساندیم و همین امر سختی کار و مشقت آن را بیشتر می کرد.

رفیعی اضافه نمود: قبل تر نیز برای فراوری مستند همه برای هم و مستند شرایط قرمز این شرایط را تجربه نموده بودیم همین امر در کنترل و مدیریت گروه فراوری یاری شایانی به ما کرد، به هر حال مستندسازان در شرایط بحرانی در خط اول و سر ستون حوادث و اتفاقات بوده اند و خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه مستند سنگربانان در اوایل سال 99 به پیشنهاد گروه مستند روایت فتح تهیه و فراوری شد، گفت: داستان سنگربانان وطن روایتی از طلاب جهادی است که به صورت داوطلبانه برای انجام امور خدماتی به کادر درمان اضافه شده اند و پابه پای آنان در حال نبرد با این ویروس هستند.

مستند سنگربانان وطن به کارگردانی محمد رفیعی و تهیه شده در گروه مستند روایت فتح روز پنجشنبه (19 تیر) حدود ساعت 17:45 از شبکه یک سیما پخش می گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پخش ازخودگذشتگی های کادر درمانی از تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پخش ازخودگذشتگی های کادر درمانی از تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید