دستاورد های حشد شعبی در سومین مرحله عملیات قهرمانان

به گزارش وبلاگ حامی، هیئت حشد شعبی دستاورد های خود در سومین مرحله عملیات قهرمانان عراق برای نابودی بقایای گروه تروریستی داعش را تشریح کرد.

دستاورد های حشد شعبی در سومین مرحله عملیات قهرمانان

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ حامی به نقل از شبکه الفرات، هیئت حشد شعبی دستاورد های سومین مرحله عملیات موسوم به قهرمانان عراق را که از صبح روز دوشنبه شروع شده است اظهار داشت.

بر اساس این گزارش در این عملیات نیرو های حشد شعبی و پلیس شرکت داشتند و نیرو های هوایی عراق نیز از آن ها پشتیبانی می کرد.

این عملیات برای پاکسازی مناطقی در استان صلاح الدین برگزار گردید و هدف از آن برقراری امنیت و ثبات، تعقیب تروریست های داعشی به جامانده، دستگیری عناصر تحت تعقیب و تحویل آن ها به مراجع قضایی بود.

نیرو های حشد شعبی در جریان این عملیات پیروز شدند امنیت 38 روستا را که تروریست ها از آن برای حملات تروریستی علیه نیرو های امنیتی و غیرنظامیان استفاده می کردند برقرار نمایند. در این عملیات همچنین امنیت کرانه شرقی حاوی العظیم به طول تقریبی 62 کیلومتر مربع به صورت کامل برقرار شد.

نیرو های داوطلب مردمی عراق همچنین در این عملیات پیروز شدند 33 مخفیگاه گروه تروریستی داعش را منهدم نموده و 14 موشک کاتیوشا کشف و ضبط نمایند.

نیرو های حشد شعبی در این عملیات 7 رشته تونل تروریست های داعشی را منهدم و 3 دستگاه موتور سیکلت را منهدم کردند.

کشف چندین قبضه اسلحه، کشف یک کارگاه آماده سازی مواد منفجره و خودرو های بمب گذاری شده، کشف مستندات مربوط به گروه تروریستی داعش از جمله دستاورد های دیگر حشد شعبی در این عملیات است.

در طول سه روز گذشته دو نفر از نیرو های حشد شعبی در حین انجام مأموریت به شهادت رسیدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دستاورد های حشد شعبی در سومین مرحله عملیات قهرمانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستاورد های حشد شعبی در سومین مرحله عملیات قهرمانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید