دومین مرحله تست کرونای بازیکنان سپیدرود منفی اعلام شد

به گزارش وبلاگ حامی، دومین مرحله انجام تست کرونای بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود منفی اعلام شد.

دومین مرحله تست کرونای بازیکنان سپیدرود منفی اعلام شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ حامی از سایت سپیدرود، رادنی ملاقات مدیر رسانه ای این تیم با بیان اینکه دومین مرحله تست کرونا تمامی اعضای کادرفنی، اجرایی و اداری و بازیکنان سپیدرود خوشبختانه منفی شده است، اظهار کرد: تست پی سی آر ظهر روز شنبه در محل دفتر سپیدرود از حدود 70 نفر از اعضای باشگاه صورت گرفت.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود با اعلام اینکه به جز این تست برخی از اعضای تیم به تشخیص کادرپزشکی باشگاه برای بار دوم آزمایش خون هم دادند ابراز کرد: آزمایش های گرفته شده توسط آزمایشگاه مرجع وزارت بهداشت انجام شده و اعتبار کیت های آزمایشگاهی در بالاترین استاندارد قرار داد.

وی با بیان اینکه علاوه بر آزمایش های ذکر شده کادر پزشکی سپیدرود اقدام به دریافت توضیح حال، سنجش دمای بدن و تست اکسیژن خون از اعضای باشگاه نیز کردند، گفت: این تست ها با حضور نماینده و افسر ویژه هیات پزشکی ورزشی استان گیلان انجام شد.

مدیر رسانه ای باشگاه سپیدرود رشت شرایط تیم را از لحاظ شروع دوباره تمرینات مناسب دانست و خاطر نشان کرد: از هفته گذشته تمرینات سپیدرود زیر نظر نادر دست نشان شروع شد و در ابتدا بازیکنان تمرینات بدنسازی را در سالن برگزار کردند و در برخی از روزها این تمرینات در دو نوبت صبح و عصر به صورت فشرده برگزار گردید.

ملاقات با اعلام شروع تمرینات تاکتیکی از ابتدای هفته توسط کادرفنی سپیدرود گفت: به دلیل مصنوعی بودن چمن سردارجنگل و ممانعت از آسیب دیدگی بازیکنان که برای سومین مرتبه در طول یک فصل مجبور به بدنسازی شده اند به تشخیص سرمربی سپیدرود تمرینات تا آنجایی که امکان پذیر باشد در زمین های چمن طبیعی پیگیری می گردد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت از انجام نخستین بازی تدارکاتی سپیدرود در روز پنجشنبه اطلاع داد و گفت: پس از سه ماه و نیم بازیکنان سپیدرود در یک مسابقه تمرینی برابر شهرداری آستارا به میدان می فرایند و آخرین بازی سپیدرود مربوط به 9 اسفند برابر آرمان گهر در رشت بود که منجر به رجحان سپیدرود شده بود.

ملاقات تغییرات پی در پی برنامه مسابقات لیگ دسته اول را موجب سردرگمی کادرفنی و مدیریت باشگاه بیان کرد و اضافه نمود: بازی عقب افتاده ما در برابر تیم سرخپوشان (طرفدار) از 30 خرداد به پنجم تیرماه تغییر داده شد و بر همین اساس هم هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ دسته اول به جای چهارم تیرماه در روز 10 تیرماه شروع می گردد.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "دومین مرحله تست کرونای بازیکنان سپیدرود منفی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین مرحله تست کرونای بازیکنان سپیدرود منفی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید