روبن از دلیل بازگشت خود به فوتبال گفت

به گزارش وبلاگ حامی، ستاره سابق بایرن مونیخ تصمیم گرفت که به فوتبال برگردد و به تیم سابق خود پیوست. او از دلیل بازگشت خود به مستطیل سبز بعد از اعلام بازنشستگی گفت.

روبن از دلیل بازگشت خود به فوتبال گفت

به گزارش وبلاگ حامی و به نقل از اسکای اسپورت، آرین روبن بعد از 10 سال حضور در بایرن مونیخ و کسب جام های زیاد تصمیم گرفت در ماه جولای 2019 برای همواره از فوتبال خداحافظی کند.

روبن بعد از جدایی از بایرن با پیشنهادهای زیادی روبرو شد اما تصمیم گرفت کفش های خود را آویزان کند ولی او نتوانست دوری از فوتبال را تحمل کند.

باشگاه خرونینخن هلند از عقد قرارداد رسمی با روبن 36 سال اطلاع داد و به این ترتیب او از ابتدایی فصل بعد لیگ هلند می تواند به میدان برود.

روبن هم این بازگشت را تایید کرد. او در ویدئویی که منتشر کرد، گفت: من به این موضوع فکر کردم. باشگاه پیشنهاد داد و من هم آنالیز کردم و در نهایت تصمیم گرفتم به فوتبال برگردم چرا که دوست دارم به خرونینخن یاری کنم. نمی دانم آیا این ماموریت من پیروز خواهد بود یا نه.

روبن فوتبال خود را به صورت رسمی از خرونینخن شروع کرد. او از سال 2000 تا 2002 برای این تیم به میدان رفت و بعد از آن بود که راهی آیندهوون شد.

درخشش در آیندهوون باعث شد تا روبن راهی لیگ جزیره شود و پیراهن چلسی را بر تن کند. او سال 2004 تا 2007 برای چلسی بازی کرد و بعد از آن راهی رئال مادرید شد و تا 2009 در این تیم بازی کرد که البته تجربه پیروزی نبود.

بهترین دوران روبن به دوران حضورش در بایرن برمی شود. او از 2009 تا 2019 برای بایرن مونیخ به میدان رفت و توانست عنوان و افتخارات زیادی از جمله کسب سه گانه را با بایرن تجربه کند و به یکی از محبوب ترین و بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه تبدیل شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "روبن از دلیل بازگشت خود به فوتبال گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روبن از دلیل بازگشت خود به فوتبال گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید