رونمایی مجازی از تازه های اپل

به گزارش وبلاگ حامی، شرکت اپل نخستین بار است که این رویداد را مجازی برگزار می کند و پدیدآوران را دعوت می کند که از درون خانه به تماشای آن بنشینند.

رونمایی مجازی از تازه های اپل

اپل تاریخ برگزاری اجلاس جهانی پدیدآوران را گفت که در آن روزآوری های جدید آیفون، مک و ... معرفی خواهد شد

به گفته اپل این اجلاس از 22 ژوئن شروع و در همین تاریخ سخنرانی اصلی هم برگزار خواهد شد که در آن محصولات و روزآوری های نرم افزاری جدید را معرفی خواهند کرد.

شرکت اپل نخستین بار است که این رویداد را مجازی برگزار می کند و پدیدآوران را دعوت می کند که از درون خانه به تماشای آن بنشینند. اگر روال معمول برقرار بود پدیدآوران سراسر کشور برای شرکت در اجلاس WWDC به کالیفرنیا می آمدند، اما شیوع ویروس کرونا سبب شد تا اجلاس به صورت عادی برگزار نشود.

اپل در مورد جزییات دقیق برنامه های مجازی چیزی نگفته و وعده داده است در ماه ژوئن خبر های بیش تری در این باره منتشر کند. البته اپل گفته است سخن رانی های اصلی طبق معمول برگزار خواهد شد و در آن روزآوری های سامانه عامل تمام محصولات خود و احیاناً سخت افزار های جدید را معرفی خواهد کرد.

اپل معمولاً سخنرانی های کلیدی را به صورت زنده پخش می کند، اما در سال های قبل این کار را در حضور مخاطبان انجام می داد.

فیل شیلر، رئیس بازاریابی اپل با صدور بیانیه ای گفت: WWDC20 همچنان بزرگ ترین رویداد ما است و به صورت بی سابقه ای بیش از 23 میلیون پدیدآور ما از سراسر جهان را به مدت یک هفته در ماه ژوئن گرد هم می آورد تا از رویداد های آینده اپل باخبر شوند.

بی صبرانه چشم به راه دیدار مجازی ماه ژوئن با گروه جهانی پدیدآوران هستیم تا آن ها را از تمام ابزار های جدیدی باخبر کنیم که برای کمک به آن ها مهیا کرده ایم تا خدمات و برنامه هایی هر چه محشرتر خلق کنند. موعد WWDC20 که نزدیک تر شود در باره این رویداد هیجان انگیز مفصل تر اطلاع رسانی خواهیم کرد.

به گفته اپل اطلاعات بیش تر در مورد این رویداد را از طریق برنامه پدیدآور اپل (Apple Developer) منتشر خواهند کرد و اطلاع رسانی در باره جزئیاتی مثل زمان بندی سخنرانی های کلیدی و نشست های پدیدآوران در بستر این برنامه صورت می گیرد. به گفته اپل اطلاعات را از طریق رایانامه هم ارسال خواهند کرد.

اپل همچنین گفت برای آموزش برنامه نویسی به بچه ها مسابقه ای هم در برنامه سویفت پلی گروند آیپد برگزار خواهد کرد و بچه ها را تشویق خواهند کرد تا با خلق و ارائه صحنه های تراکنشی در این مسابقه شرکت کنند. جایزه برندگان هم کاپشن و مجموعه سنجاق سینه هایی خواهد بود که در مراسم حضوری می دادند.

این رویداد اندکی دیرتر از معمول در همان ماه سال های قبل برگزار خواهد شد و اپل قصد دارد آن را در هفته نخست ژوئن برگزار کند.

منبع: ایندیپندنت

منبع: فرادید

به "رونمایی مجازی از تازه های اپل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی مجازی از تازه های اپل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید