فورتنایت به لیست بازی های پلی استور اضافه شد

به گزارش وبلاگ حامی، گوگل پس از مدت ها انتظار بازی رایانه ای فورتنایت را به لیست اپلیکیشن های موجود در فروشگاه مجازی خود افزود.

فورتنایت به لیست بازی های پلی استور اضافه شد

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری وبلاگ حامی، شرکت Epic با انتشار خبری خوش برای علاقه مندان به جهانی بازی های رایانه ای در صدد جلب توجه تعداد زیادی از کاربران تلفن همراه است. کوشش های این شرکت انتها گوگل را متقاعد ساخت بعد از مدت ها انتظار بازی پرطرفدار فورتنایت(Fortnite) در لیست اپلیکیشن های موجود در فروشگاه مجازی گوگل نهاده شد.

هم اکنون کاربران تلفن های همراه مجهز به سیستم عامل اندروید می توانند بازی رایانه ای فورتنایت را در پلی استور دانلود و آن را روی گوشی خود نصب نمایند. شرکت Epic بارها گوگل را به محافظه کاری و انتخاب سلیقه ای متهم نموده و مدیران این شرکت گفته اند: گوگل تنها به برنامه هایی اجازه انتشار در فروشگاه مجازی خود را می دهد که در راستای سیاست های این شرکت گام برداشته و معرفی آن ها نوعی ابزار تبلیغ برای گوگل است.

شرکت Epic پس از انتشار بازی فورتنایت ابراز امیدواری کرد که در آینده همکاری این شرکت با گوگل افزایش یافته و بازی های بیشتری از مهندسان Epic در پلی استور منتشر گردد. آمارهای منتشر شده از شرکت های مختلف بازی سازی در سراسر جهان نشان می دهد پس از شیوع کرونا تعدادد گیمرها به شدت افزایش یافته و کاربران بیش از هر زمان دیگر به دنبال ایجاد سرگرمی هایی هستند که احتیاج به بیرون رفتن از خانه را نداشته باشد.

بازی فورتنایت مدت ها پیش از انتشار در Google Play Store به وسیله فروشگاه مجازی اپل در اختیار کاربران iOS نهاده شده و همین موضوع موجب انتقادهای زیادی از سوی کاربران اندروید شده بود. دیگر مسئله ای که کارشناسان آن را یکی از دلایل همکاری نکردن گوگل با Epic می دانند مبلغ سنگینی است که گوگل بابت انتشار اپلیکیشن این بازی از گوگل خواسته است.

آنالیز های اولیه حاکی از آن است که کاربران سیستم عامل اندروید برای ورود به بازی فورتنایت با مشکل روبرو هستند. این مشکل بیشتر برای گیمرهایی وجود دارد که قبلا این بازی را با نام کاربری معین در دستگاه های دیگر خود نصب و از آن برای بازی کردن استفاده کردند. باتوجه به این که این بازی هواداران بسیار زیادی دارد هرگونه نقص در تنظیمات آن می تواند منجر به کاهش شدید گیمرهای دنبال نماینده عناوین Epic گردد.

4144/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "فورتنایت به لیست بازی های پلی استور اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فورتنایت به لیست بازی های پلی استور اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید