ماجرای 8 نماینده مجلس در لیست استخدامی های وزارت نفت ، 32 سال سابقه نفتی دارم

به گزارش وبلاگ حامی، اخیراً بحث ها درباره استخدام هشت تن از نمایندگان مجلس در وزارت نفت بالا گرفته؛ این در حالی است که یکی از این نماینده ها می گوید در سال 1367 به استخدام شرکت ملی نفت درآمده است.

ماجرای 8 نماینده مجلس در لیست استخدامی های وزارت نفت ، 32 سال سابقه نفتی دارم

به گزارش وبلاگ حامی به نقل از ایرنا، بهرام نیا شرح داد: بنده حدود 32 سال سابقه نفتی دارم؛ از سال 1367 به استخدام شرکت ملی نفت درآمدم و حدود هشت سال در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به عنوان ناظر در واحدهای راه و ساختمان مشغول فعالیت بودم. در سال 1374 هم رئیس اداره گاز شهرستان نهاوند شدم که حدود 10 تا 11 سال به طول انجامید. سپس سرپرست مهندسی و ساختمان طرح های شرکت ملی نفت شدم.

وی اضافه نمود: ما اعتقاد داریم رسانه ها به عنوان ابزاری مناسب برای تحقق مطالبات مردمی و ایجاد شفافیت و روشنگری عمل می نمایند. با این حال مطالبشان باید مبنای درستی هم داشته باشند؛ مبنایی که بر اساس واقعیت ها باشد. اگر غیر از این باشد، به اعتماد ملی لطمه می زند.

بهرام نیا گفت: معتقدم تعمدی در کار نبوده، ولی اینها نباید بدون هیچ گونه تحقیق و تعهدی دست به انتشار اطلاعات نادرست بزنند؛ چرا که در این صورت نه تنها صندلی رسانه ها متزلزل می گردد، بلکه اثراتی معکوس خواهد داشت و به جامعه هم لطمه می زند.

وی درباره شماره پرسنلی که از وی در رسانه ها منتشر شده، گفت: هر شخصی استخدام می گردد، شماره پرسلنی دارد و این شماره ای که از بنده منتشر شده مربوط به ابتدای رسمی شدن من است، یعنی سال 1369.

اخیرا بعضی رسانه ها از استخدام چند نماینده دوره دهم مجلس در وزارت نفت خبر داده اند. این رسانه ها علاوه بر نام 20 نفر نماینده ادوار پیشین که گفته شده از ورود به مجلس دهم بازمانده و اغلب در دوره زنگنه به استخدام وزارت نفت درآمده اند، لیستی هشت نفره هم از بعضی نمایندگان دهم که وارد مجلس یازدهم نشده اند، منتشر نموده اند. بهروز نعمتی، الیاس حضرتی، محسن بیگلری، جلیل مختار، عامر کعبی، غلام محمد زارعی، حسن بهرام نیا و علی ساری کسانی هستند که شماره پرسنلی آنها در وزارت نفت منتشر شده است.

در این زمینه کسری نوری، مدیر روابط عمومی وزارت نفت هم به ایرناپلاس گفت: نمایندگانی که از آنها نام برده می گردد از سال ها قبل به استخدام وزارت نفت درآمده بودند یا از دستگاه های دیگر به این وزارت خانه منتقل شدند. بنابراین بحث اینکه استخدام شده باشند، مطرح نبوده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "ماجرای 8 نماینده مجلس در لیست استخدامی های وزارت نفت ، 32 سال سابقه نفتی دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای 8 نماینده مجلس در لیست استخدامی های وزارت نفت ، 32 سال سابقه نفتی دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید