پلی آف NBA، صعود لیکرز به نیمه نهایی کنفرانس غرب پس از 8 سال

به گزارش وبلاگ حامی، تیم های لس آنجلس لیکرز و میلواکی باکس با پیروزی مقابل حریفان خود به مرحله نیمه نهایی کنفرانس های بسکتبال غرب و شرق NBA صعود کردند.

پلی آف NBA، صعود لیکرز به نیمه نهایی کنفرانس غرب پس از 8 سال

به گزارش وبلاگ حامی، تیم لس آنجلس لیکرز پس از تعطیلی چند روزه لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا به دلیل تیراندازی به یک شهروند سیاه پوست آمریکایی با پیروزی مقابل پورتلند تریل بلیزرز به مرحله نیمه نهایی کنفرانس غرب صعود کرد. لیکرز، پیروزی چهارم خود مقابل بلیزرز را مدیون 79 امتیاز 2 ستاره خود است. آنتونی دیویس 43 امتیاز 9 ریباند و لبران جیمز 36 امتیاز، 10 ریباند و 10 پاس گل برای لیکرز کسب کردند. برای پورتلند هم کارملو آنتونی 27 امتیاز و سی جی مک کالم 36 امتیاز به دست آوردند. دیمین لیلارد، ستاره پورتلند در این بازی غایب بود.

دیوس و جیمز، نخستین بازیکنان لیکرز پس از کوبی برایانت و پائو گسول هستند که در یک دیدار پلی آف لیگ، هر کدام حداقل 30 امتیاز می گیرند. این برای نخستین بار پس از سال 2012 است که لیکرز به نیمه نهایی کنفرانس غرب می رسد.

لیکرز در مرحله نیمه نهایی پلی آف کنفرانس غرب با برنده هیوستون و اوکلاهماسیتی مصاف خواهد داد.

در بازی دیگری که در سالن اچ پی فیلد هاوس برگزار گشت، تیم هیوستون راکتس با 34 امتیاز اختلاف مقابل اوکلاهماسیتی تاندر به پیروزی رسید. جیمز هاردن 31 امتیاز و راسل وستبروک 7 امتیاز برای راکتس به نام خود ثبت کردند و کریس پل 16 و دنیس شرودر 19 امتیاز برای تاندر به دست آوردند.

میلواکی باکس هم با 28 امتیاز و 17 ریباند یانیس آنتتوکنمپو مقابل اورلاندو مجیک به پیروزی رسید و راهی نیمه نهایی کنفرانس شرق شد. میلواکی در مرحله بعدی پلی آف کنفرانس شرق به مصاف میامی هیت خواهد رفت و تورونتو رپتورز با بوستون سلتیکس روبرو می شود.

نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

اورلاندو 104 - میلواکی 118 (4 بر یک به سود میلواکی)

اوکلاهماسیتی 80 - هیوستون 114 (3 بر 2 به سود هیوستون)

پورتلند 122 - لیکرز 131 (4 بر یک به سود لیکرز)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پلی آف NBA، صعود لیکرز به نیمه نهایی کنفرانس غرب پس از 8 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلی آف NBA، صعود لیکرز به نیمه نهایی کنفرانس غرب پس از 8 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید